Skúsenosti s používaním Clean Forte

"Dlho som sníval o návšteve krajín juhovýchodnej Ázie. Nielen o ceste do Thajska, ale aj o živote v rôznych krajinách, prenikaní duchom inej kultúry, lepšom spoznávaní ich tradícií, kuchyne, náboženstva. Môj manžel zdieľal môj sen. Sme usilovnepracovali v zamestnaní, koncom jesene si vzali letenky a odleteli na dva mesiace na výlet.

Dostal som sa do rozprávky

Alina a jej manžel jedli surové morské plody a nakazili sa parazitmi

Povedať, že ma tento svet ohromil, znamená nič nehovoriť. Iní ľudia, podnebie, príroda, tradície, jedlo - všetko bolo ako na inej planéte. Počas prvých dní cesty som dostal toľko neuveriteľných emócií, ktoré som doma nedostával šesť mesiacov. Prvým miestom, ktoré sme dorazili, bolo mesto Kuala Lumpur, hlavné mesto Malajzie. Samozrejme, že som už predtým navštívil ázijské krajiny, ale tu bolo všetko inak.

Bola som ohromená ázijskou kuchyňou a prístupom k jedlu. Zdá sa mi, že som na žiadnom gastronomickom festivale nevidel toľko jedla ako tu a počet jedál z rýb a morských plodov sa nedal spočítať. Je to prvýkrát, čo som videl také neobvyklé morské tvory, ktoré sa dali jesť, a veľa z nich sa konzumovalo surové.

Seafood Delicious Infected

Počas mojich dvoch týždňov, ktoré som tam absolvoval, som vyskúšal všetky morské plazy, desiatky odrôd sushi, úžasné odrody rýb a veľa vecí, ktoré som si ani nepamätal. Mnoho pochúťok bolo čerstvo ulovených a konzumovaných surových, ale vôbec som netušil, k čomu to môže viesť.

Pokračovali sme po našej trase, ale cestou som sa necítil dobre. Niekoľko dní ma sledovali slabosť, závraty, rozrušená stolica a nechutenstvo. Podobné prejavy začal pociťovať aj môj manžel a uvedomili sme si, že ide o potravinovú infekciu. Našli sme našich krajanov zimovať na týchto miestach a obrátili sme sa s prosbou o pomoc. Nemali sme zdravotné poistenie a nevedeli sme, aký liek si kúpiť. Boli sme prijatí ako príbuzní, opýtali sme sa na naše zdravie a naši noví priatelia s istotou povedali, že ide o červy.

Povedali, že na uliciach nikdy nejedia surové morské plody, kupujú si ich iba na doma, pred jedlom ich zalejú vriacou vodou a potom ich zjedia. Aby sa zabránilo kontaminácii, miestni obyvatelia navyše konzumujú wasabi, zázvor a korenie vo veľkých množstvách, ale pre iné kultúry je toto jedlo príliš korenené a je nemožné ich konzumovať zo zvyku.

Naši noví priatelia si vybrali zásoby svojich liekov a ponúkli nám profesionálny antiparazitárny prípravok Clean Forte. Dali nám 2 balenia, povedali nám, ako použiť nápravu, aby sme sa červov zbavili čo najskôr. Chalani dodali, že tento liek berú vždy so sebou na výlety a tu ho ako prevenciu určite vypite.

Alina sa pomocou Clean Forte zbavila parazitov a pokračovali v ceste

Čisté kvapky Forte mi pomohli cítiť sa dobre za 4 dni

Clean Forte sme začali brať v ten istý deň. O dva dni neskôr som pocítila úľavu a rovnako aj môj manžel. Mal som podráždený žalúdok, ale po dni to odišlo. Môžem povedať, že na piaty deň som sa cítil ľahko a dobre, chuť do jedla a spánok sa vrátili do normálu.

Produkt som použil až do konca, stačilo mi to len na tri týždne. Môj manžel tiež zlepšil svoje zdravie a my sme pokračovali v ceste. S používaním Clean Forte sme mali taký neobvyklý zážitok. Vymenili sme si kontakty s novými priateľmi a poďakovali im za to, že nám tak veľmi pomohli. Teraz budem mať v cestovnej súprave vždy fľašu kvapiek Clean Forte a surové ryby budem jesť iba v dobrej reštaurácii a štedro ich posypať korením. “

Alina, Tampere.