Recenzie o Clean Forte

 • Marta
  Zmocnil som sa červov, bez toho, aby som o tom vedel, ako sa neskôr ukázalo, od môjho psa. Na ošetrenie som zvolil Clean Forte - rozumiem bylinám a viem, že komplex rastlín v nich použitých je schopný zabiť všetkých parazitov. Z choroby som sa vyliečil za dva týždne. Je to skvelá droga a úplne bezpečná.
  Clean Forte
 • Helena
  Clean Forte je nevyhnutnosťou v mojej lekárničke. Toľkokrát mi pomohol! Pijem to na profylaxiu, dostávam aj tento liek a lepšie mi funguje žalúdok. Snažím sa ich zásobiť vopred - keď vidím, že je tam sklad, beriem dve balenia. Ak máte šťastie, že kupujete za polovičnú cenu, potom môžeme povedať, že druhá je darček. Dobrý produkt a cena.
  Clean Forte
 • Zuzana
  Jedného dňa po letnej sezóne som pocítil na zadku zvláštne svrbenie. To sa nedalo! Vo výsledku sa ukázalo, že mám červy a že som infikoval celú rodinu! Okamžite som si objednal 5 fliaš Clean Forte - boli sme ošetrení všetci naraz. Všetko sa skončilo dobre, parazity sme rýchlo porazili vďaka kvapkám Clean Forte. Išlo svrbenie.
  Clean Forte
 • Monika
  Moja stará mama mi poradila, aby som občas použila Clean Forte. Je veľkou znalkyňou tradičnej medicíny, bývalou botaničkou, tvrdí, že tieto kvapky obsahujú všetko, čo je potrebné, aby bolo telo vždy čisté. Neviem, či som mal parazity alebo nie, ale po aplikácii kvapiek sa cítim oveľa lepšie ako predtým.
  Clean Forte
 • František
  Je ľahké sa nakaziť červami, ale môže byť veľmi ťažké sa z nich zotaviť. Koľko som ich vyskúšal predtým, ako som sa dopočul o kvapkách Clean Forte! Ani veľmi drahé lieky ma nedokázali úplne zbaviť parazitov. Kvapky Clean Forte mi pomohli vyliečiť vzácne parazitárne ochorenie za tri týždne používania. Ďakujem mnohokrát!
  Clean Forte
Užívateľské hodnotenie Clean Forte
4
26