Inštrukcie na používanie Clean Forte

Clean Forte je profesionálny antiparazitárny prípravok, ktorý sa dokáže v krátkom čase zbaviť všetkých druhov parazitov. Prírodné zložky, ktoré tvoria Clean Forte, ničia všetky druhy baktérií, húb, parazitov. Systematické používanie lieku pomôže zabrániť rozvoju parazitárnych a plesňových chorôb a vyliečiť existujúce choroby.

Indikácie pre použitie Clean Forte

Kvapky Clean Forte sú vytvorené na základe prírodných zložiek, obsahujú iba liečivé rastliny. Nástroj je možné použiť na prevenciu aj na liečbu plesňových chorôb. Odporúča sa používať liek v nasledujúcich prípadoch:

Pri kontakte s domácimi zvieratami používajte Clean Forte
  • diagnostikované plesňové a parazitárne infekcie;
  • podozrenie na výskyt parazitov;
  • poruchy gastrointestinálneho traktu, slabosť, nespavosť, zhoršená chuť do jedla, alergické reakcie;
  • hrozba infekcie, kontakt s nosičmi choroby vrátane domácich miláčikov;
  • konzumácia mäsa a rýb bez tepelnej úpravy, ako aj neumytá zelenina a ovocie;
  • ako prevencia parazitárnych, plesňových a bakteriálnych chorôb.

Čisté kvapky Forte vám pomôžu vyčistiť telo a chrániť vás pred infekciou. Výrobok môžu používať ľudia v akomkoľvek veku, prírodné zloženie nespôsobuje vedľajšie účinky a alergické reakcie.

Ako používať Clean Forte

Čisté kvapky Forte sa majú používať jedenkrát denne na prázdny žalúdok. Odmerajte 20 kvapiek a rozmiešajte ich v pohári s 200 ml vody. Pite 30 minút pred raňajkami. Priebeh liečby je 21 dní. Ako preventívne opatrenie sa odporúča použiť nápravu 2 krát ročne.

Ďalšie informácie o tom, ako používať výrobok, nájdete v príbalovej informácii, ktorá je súčasťou každého balenia lieku. Uchovávajte v chladničke, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Výrobok nedávajte deťom do 3 rokov.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky

Produkt nemá žiadne kontraindikácie, pred použitím produktu sa nevyžaduje konzultácia s lekárom. V prípade individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky lieku sa odporúča byť opatrný a sledovať reakciu tela. Môže spôsobiť malú žalúdočnú nevoľnosť. Po niekoľkých aplikáciách sa telo spravidla adaptuje a takéto účinky sa už neobjavujú.

Profesionálny antiparazitický liek Clean Forte sa na Slovensku predáva na oficiálnej webovej stránke. Drogu si dnes môžete kúpiť v zľave. Obmedzená ponuka. Ponáhľaj sa!